Spalacz tłuszczu REDOX Extreme – moc odpowiednich składników

Spalacz tłuszczu REDOX Extreme – moc odpowiednich składników

Oceń posiłek w skali FIT:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Udostępnij znajomym...Share on Facebook0

Składniki:

plan diety

Osoby trenujące, wykonując redukcję poziomu otłuszczenia, wiedzą, że wiąże się to z koniecznością odpowiedniego ukierunkowania diety i treningu. Dzisiejsza wiedza, odnośnie odchudzania jest na tyle bogata, że odpowiednie zbilansowanie posiłków nie jest już problemem, a aspekty powiązane z nasileniem lipolizy, czyli rozkładu tkanki tłuszczowej bardziej znane, co pozwala m.in. zastosować odpowiednie składniki w produktach wspomagających redukcję. Ważne jest również, aby odpowiednio ukierunkować trening, którego intensywność pozwoli, na wykorzystanie zmagazynowanego tłuszczu w naszym ciele.

redox-extreme-spalacz

Podczas odchudzania, dość częstym “efektem ubocznym” są spadki energetyczne, które wpływają na poziom aktywności w sposób ograniczający. Ważne jest wtedy, aby odpowiednio wykorzystać wsparcie suplementacyjne, którego celem nie tylko jest działanie stricte redukujące poziom otłuszczenia, ale i utrzymujące poziom energii, co pozwala wykonywać treningi na odpowiednim poziomie. Co więcej, spalacz tłuszczu dodatkowo powinien nasilać procesy regeneracyjne, wspierać funkcje metaboliczne, podtrzymywać dobre samopoczucie.

Mając na uwadze powyższe informację, działanie tego typu wykazuje nowość od firmy ALLNUTRITION, REDOX. Jest to spalacz tłuszczu, którego działanie jest ukierunkowane na kilka aspektów powiązanych z odchudzaniem. REDOX nie tylko nasila procesy lipolityczne, podnosi termogenezę organizmu. Wspomaga on funkcje układu nerwowego, jak i podtrzymuje parametry metaboliczne, takie, jak choćby wrażliwość insulinowa.

Przyglądając się bliżej składowi, działanie wspomagające redukcję tłuszczu zawdzięczamy takim składnikom, jak HCA, kofeina, forskolina i kapsaicyna. Trzeba zaznaczyć, że kapsaicyna zawarta w suplemencie znajduje się w formie opatentowanej CAPSIMAX, co dodatkowo daje nam gwarancję, że substancja aktywna posiada odpowiednią jakość, jak i stężenie. Synergia działania poszczególnych składowych nasila procesy lipolityczne, dążąc do jak największego rozkładu tłuszczu w naszym ciele. Dodatkowo efekt ten wsparty jest działaniem termogenicznym, który znacznie przyspiesza procesy związane z transportem wolnych kwasów tłuszczowych i ich wykorzystaniu podczas aktywności.

Drugi obszar działanie suplementu REDOX to działanie utrzymujące odpowiednią funkcję metaboliczną, jaką jest gospodarka insulinowa. Składniki odpowiedzialne za działanie tego typu to ekstrakt z cynamonu, imbiru, chrom, jak i poprzednio wymieniana kapsaicyna. Odpowiednio funkcjonująca gospodarka insulinowa, to zapewnienie optymalnego wykorzystania glukozy w naszym ciele, co skutkuję równowagą energetyczną tkanek. Co więcej, utrzymanie wysokiej wrażliwości insulinowej, pozwala m.in. na redukowanie poziomu tłuszczu z miejsc insulinozależnych, jak oporne “boczki”.

Trzeci główny element suplementu firmy ALLNUTRITION, to wsparcie działania układu nerwowego. Podczas odchudzania, zazwyczaj mamy do czynienia z mniejszą podażą kalorii z węglowodanów. Tego typu strategia, obniża aktywność układu nerwowego, zarówno pod kątem jego funkcji, jak i regeneracji. Oznacza to, że na redukcji często czujemy senność, znużenie, brak ochoty do podejmowania aktywności, czy też obniżony nastrój. REDOX, dzięki takim składnikom jak różeniec górski, magnez, ekstrakt z kwiatu szafranu, ma za zadanie podtrzymać działanie układu nerwowego na wysokich obrotach. Oznacza to, że stosując suplement, poczuć możemy chęć do podejmowania aktywności, pobudzenie, jak i lepsze samopoczucie. Tego typu właściwość jest bardzo ważna, gdyż odpowiedni poziom aktywności jest kluczowym elementem redukcji poziomu otłuszczenia. Dodatkowo suplement podkręci obroty organizmu, co powiązane będzie z jeszcze wydajniejszą pracą na treningu, większa motywacja do ćwiczeń i szybszą utratą zbędnych kilogramów.

Przyglądając się obecnie suplementem wspomagającym proces odchudzania, rzadko kiedy mamy do czynienia z produktem działającym wielopłaszczyznowo. Oznacza to, że spalacz firmy ALLNUTRITION, jako jeden z nielicznych, ma za zadanie działać kompleksowo. Nasilenie procesów lipolizy, podniesienie termogenezy, wsparcie dla gospodarki insulinowej, czy też podtrzymanie aktywności układu nerwowego, to cechy suplementu, który powinien towarzyszyć odchudzaniu. Co więcej, spalacz REDOX posiada wszystkie wymienione właściwości, a więc zaoszczędzimy na dobieraniu dodatkowych suplementów, które by spełniały opisane w tekście funkcję, otrzymując suplement o działaniu kompleksowym.

Wartości odżywcze:

Kalorie:

Białko:

Węglowodany:

Tłuszcz:

1 komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *